Sweet Paradise
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


If I told you my secret, you'd never look at me the same.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Listen to your heart

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 5:46 am

Ii simti clar atingerile fetei insa nu facuse nimic in legatura cu ele, lasand-o sa faca absolut ceea ce vroia. Intre timp, trecu si la celalalt sfarc, aplicandu-i acelasi tratament ca si celui de pana acum, jucandu-se in continuare cu mandria fetei, coborand putin mai in jos, penetrand-o cu grija si foarte incet cu un deget. Exact cum crezuse. Era foarte stramta desi nu mai era virgina. Insa chestia asta cu virginitatea chiar nu-l deranja cu nimic, ci doar il facea sa se ingrijoreze putin marimea mandriei lui, caci nu era deloc mica, ci chiar mare, si se gandea daca avea sa intre fara sa-i creeze fetei durere, insa avea sa se descurce el.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 5:49 am

Scoase un ,,ahh " incet cand o penetra cu un deget , muscandu-si apoi buzele fara sa vrea.Avea obiceiul sa isi muste buzele mai tot timpu , continua sa isi plimbe degetele pe abdomenul sau , desi nu facea prea multe , nici nu mai stia ce facea in acel moment.Dar nici nu mai conta oricum.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 5:52 am

Isi ridica saruturile pe gatul fetei, pana la buzele ei pe care le acaparase intr-un sarut pasional, in timp ce incepuse sa-si miste degetul in ea. Trebuia s-o faca sa se mai destinda putin. Cu siguranta, pana la urma, alaturi de el va avea sa ajunga o perversa de prima clasa, asa cum ii placea lui, insa atata timp cat lucrurl asta va ramane doar intre ei doi, nu-l deranja deloc. Pana la urma trebuia si ea invete sa profite de lucrurile placute ale vietii alaturi de el.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 5:57 am

Isi strecura mana in panalonii lui , incepand sa ii mangaie mandria prin boxeri.Habar nu avea ce o apucase dar nici nu mai conta.Ii raspunse la sarut , strecurandu-si incet limba printre buzele lui , si explorand in voie , apoi incepand sa ii mangaie limba cu a sa.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 6:00 am

O lasa pe fata sa faca absolut ce vroia, lasand-o ca pe moment sa preia ia conducerea. Ii simti mana in pantalonii lui, masandu-i mandria care, incetul cu incetul se intarea din ce in ce mai mult, revenind la marimea ei naturala de care tipul era atat de mandru. O mai penetra pe fata cu inca un deget incepand sa le miste pe amandoua destul de repede, ca fata sa se simta din ce in ce mai bine.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 6:03 am

Gemea incet , continaund sa se joace cu limba lui , degetele ei continaund sa ii mangaie mandira.Se simtea atat de bine in acel moment si nu mai vedea nimic , decat pe el si atat.Zambi , avand ochii inchisi arcuindu-si incet spatele.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 6:35 am

Isi scoase degetele din ea, dandu-i jos bikinii. Opri sarutul, incepand sa coboare, umplandu-i fetei trupul cu sarutari fine si scurte, pana cand ajunsese la mandria ei, o apuca de mijloc, tragand-o putin mai in jos, jucandu-se cu mandria ei prin intermediul limbii, stiind ca asta avea s-o ''termine'' de tot pe iubita sa.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 6:37 am

Isi arcui incet spatele , tresarind incet.Strangea cearceaful alb , in degetele lungi gemand usor si muscandu-si buzele destul de des , pentru a opri gemetele.O innebunea pur si simplu , era totull prea placut in acel moment.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 6:40 am

Se opri pentru o secunda, ranjind larg cand fata reactionase asa.
-Nu te opri, vreau sa-ti aud gemetele.
Spuse dupa care incepu iar, ceva mai repede de data asta ca s-o faca pe sa geama cat de tare putea ea. In plus, nimic nu se auzea din camera asta, fiind izolata fonic la dorintele tipului. Isi introduse limba in uterului ei, plimband-o in voie in asa fel incat s-o scoata pe fata din minti.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 6:43 am

Chicoti incet cand il auzi si incepu sa geama din ce in ce mai tare.O innebunea pur si simplu si ii amtortisera usor degetele cum strangea de cearceaf de placere.Il vroia si nu mai conta nimic , pur si simplu il vroia.
Din gura ei ieseau tot felul de sunete , fiind destul de excitata si bucurandu-se ca nimeni nu intra peste ei din cauza gemetelor fetei.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 6:48 am

Se opri in cele din urma, stand in genunchi in fata ei, privind-o cu atentie. Ii analiza chipul excitat, asta facandu-l sa ranjeasca larg si pervers, adorand s-o vada intr-o astfel de ipostaza desi nu credea vreodata ca va fi posibil sao vada in realitate, si nu intr-un vis cum obisnuia. Isi dadu pantalonii si boxerii jos, asezandu-se in sezut, lasand-o pe fata sa-si traga putin sufletul pana isi aducea el aminte unde a pus prezervativele, daca mai avea.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 6:53 am

Incerca sa respire normal dar nu prea avea cum.Privi tavanul pentru cateva clipe , lasandu-si mintea sa zboare aiurea si se ridica brusc , punandu-se in bratele lui lasandu-l pe spate.Incepu sa il sarute incet pe gat , muscandu-l foarte usor si trecandu-si apoi limba peste locul muscat , in timp ce mana ei se juca cu mandria lui.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 6:55 am

Ramasese usor uimit cand fata lua din nou conducerea atat de brusc, insa nu-l deranja cu nimic, ba chiar ii placea. O privea atent, urmarindu-i fiecare miscare in parte, simtindu-i mana cum se plimba pe mandria lui intarita, facandu-l sa scape cateva gemete scurte.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 6:59 am

Zambi , avand ochii inchisi.Cobori cu saruturile pe pieptul sau , abdomen pana ce ajunse la mandrie.Pur si simplu facea ce simtea , nu mai gandea atat de limpede in acel moment , dar mai tarziu va fi stanjenita pentru chestii de genul.Isi trecu incet limba peste mandria lui schitand un zambet mic.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 7:01 am

Scoase un geamat putin mai pronuntat cand fata isi trecu limba in locul ala, facandu-l pe Shinsuke sa ranjeasca larg. Isi duse mainile sub ceafa, privind-o incontinuare pe fata, curios ce avea sa urmeze apoi. Nu stia ca fata are si o astfel de latura, insa se bucura ca ea exista si ca se potrivea cu a lui.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 7:04 am

Continua sa isi treaca limba peste mandria lui , apoi incepu sa o suga incet calm.Mintea ii era putin in ceata , dar nu ii parea rau pentru ceea ce face.Stia ca putea fi si perversa daca vroia , dar asta doar de fata cu el.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 7:06 am

Incepu sa geama rasunator cand fata i-o sugea in felul ala, simtindu-se groaznic de mult, mult mai bine ca in celelalte dati cand fetele ii faceau asa ceva, din cauza ca acum erau puse in joc si sentimente, sentimente pe care le avea de foarte multi ani. Se lasa purtat de val, fara sa o opreasca pe fata, mandria lui intarindu-se la maxim acum.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 7:08 am

Continua asa o perioada zambin in sinea ei.Nu stia de ce , dar pur si simplu era fericita in acel moment.Nu putu sa faca asa ceva pana atunci ,dar cu el era altceva.Incepu putin mai alert zambind in sinea ei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Listen to your heart - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Listen to your heart
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» The rain comes and my heart gets slippery

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sweet Paradise :: Redrow. :: Plaja-
Mergi direct la: