Sweet Paradise
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


If I told you my secret, you'd never look at me the same.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Listen to your heart

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 9:43 am

Il asculta cu atentie.Totusi nu ii venea sa creada ca ajunse asasin platit , dar nu ii pasa acest lucru , mai ales ca il gasise restul era istorie.
-Aha.a fost tot ce a putut spune in acel moment.
Se bucura ca purta tricoul sau , ca baiatul nu stia de cicatricea de pe abdomenul ei , si prefera sa ramana asa o vreme.Il privi in ochi , zambind dulce si intinzandu-se langa el pe pat , intinzandu-si corpul ca o felina.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 9:47 am

O privi atenta pe fata, intorcandu-se cu fata la ea, sprijinindu-si capul in mana, ranjind in coltul gurii.
-Dar tu Emmy? Vreau si eu sa aflu totul cum si eu ti-am spus.
O privea fix in ochi, incercand sa ii citeasca gandurile, sentimentele din inima ei, insa renunta caci nu era frumos ceea ce facea, mai ales cand venea vorba de tine.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 9:55 am

Il privi la randul ei in ochi zambind copilareste si scotand limba la el jucausa.
-Pai sa vedem ....dupa ce tu ai plecat si nici macar nu ti-ai luat la revedere , am inceput sa stau mai mult pe acasa pierzand vremea sau ascunzandu-ma de dobitocu acela .Chiuleam de la scoala , a fost o perioada cand ma si drogam , ca sa nu mai simt durerea si na alea alea in fine.Am plecat de acasa cu totu si am fost ba cu unu ba cu altu facand bani pe trafic de droguri si uneori arme albe , cu ajutorul varului meu.spuse dand din umeri si privind in alta pentru cateva momente.Se schimbase enorm de mult dupa ce baiatul plecase , dar na asta este.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 9:59 am

Ofta usor si apoi ii mangaie chipul fin.
-Gata, a trecut totul. Acum nu am sa mai las pe nimeni sa se apropie de tine. Esti numai a mea.
Chicoti dupa care ii zambi larg, luand-o in brate, strangand-o dragastos la pieptul lui, nevrand sa-i mai dea vre-odata drumul. Avea de gand s-o pastreze numai pentru el, pentru vecie si chiar mai mult.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 10:02 am

Zambi cand se simti in bratele lui inchizand pentru cateva clipe ochi.Se roti in bratele sale , ajungand cu fata spre el si privindu-l in ochi , continuand sa zambeasca copilaresc.
-Ce m-as face eu fara tine?sopti trecandu-si incet degetele peste chipul sau ca de inger.
Pentru ea era un inger , nu conta ceea ce facuse ca asa era tot timpul , acest lucru nu se schimba niciodata.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 10:04 am

-Hmmm...ai ajunge in compania unui batran puturos si dezagreabil dar bogat, caruia ii plac fetele tinere si frumoase?
Incepu sa rada amuzat de cele spuse, mai ales cand isi imaginase aceea scena. Nu era deloc placuta pentru fata daca asta ar fi fost viitorul ei, insa Shinsuke nu avea de gand sa permita ca asta sa se intample.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 10:08 am

-Serios?spuse privindu-l urat si scotand limba la el , lovindu-l apoi in umar.Esti rau.continua intorcandu-se cu spatele la el.
Se purta ca o copila , dar doar in compania lui ca in rest era rece si distanta cu toata lumea.Privi tavanul , totusi nu putea sa nu isi tina zambetul acela dulce si copilaresc.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 10:10 am

Chicoti rautacios dupa ce fata il lovi, imbratisand-o strans pe la spate, lipind-o cu totul de el.
-Haide Emmy, sti bine ca nu as permite asa ceva. Daca acel mos nu sunt eu atunci nu ai de ce sa-ti faci griji
Ii sopti la ureche, sarutand-o apoi tandru pe gat, mai mult ca s-o faca sa il ierte si sa nu ramana suparat pe el, insa avand si o parte perversa acele saruturi.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 10:15 am

Cand il auzi ramase usor uimita , dar ii convenea de minune.Tresari incet , cand isi simti buzele pe gatul ei , dar nu il opri pentru nimic in lume , zambind usor si bucurandu-se de fiecare sarut a baiatului , punandu-si incet mana peste una dintre mainile lui , trecandu-si incet degetele peste antebratul sau.Nu mai putea spune nimic in acel moment , nici macar la ceea ce spusese baiatul , avand mintea blocata in acel moemnt.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 10:20 am

Vazand ca fata nu opune reziste si ca nu s-a trezit cu o palma peste fata, continua sa-i sarute tandru pielea fina si dulce a gatului, facand cerculete fine de saliva cu limba, intr-un mod excitant. Isi puse o mana pe abdomenul ei, masandu-l usor, neputand sa se abtine, neavand aceea vointa de a pune capat acelor actiuni. Pur si simplu era prea captivat ca sa se retraga, vrand sa continue cat de mult posibil, fiind o dorinte veche de-a lui de-a o face pe fata iubita sa.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 10:24 am

Isi musca incet buzele cand isi simti mana pe abdomenul ei si zambid continuand sa isi treaca incet si tanru degetele peste bratul sau.Se roti in bratele sale si il saruta direct , avand o mana pe umarul lui.Nu se putu abtine si isi dorea acest lucru de mai de mult , dar niciodata nu avusese acel curaj sa il sarute.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 10:28 am

Isi inchise cand ii simti buzele lipite de ale lui, fiind totusi luat prin surprindrere. Ii raspunse pasional dar tandru la sarut, punand toate sentimentele lui in acel sarut. Isi strecura limba in gura fetei, explorandu-i fiecare coltisor, masandu-i apoi limba intre buze, simtind cum ramanea foarte repede fara aer, fiind nevoit sa rupa sarutul.
-Te iubesc Emmy.
Recunoscuse intr-un final, simtind cum o piatra uriasa ii fu luata de pe umeri.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 10:31 am

Se juca cu limba lui , avand ochii inchisi.Cand se desparti de ea , isi deschise ochii privindu-l uimita , dar fericita tot odata.
-Si eu te iubesc.sopti la randul ei zambind.
Ziua aceea mersese din ce in ce mai bine si era cea mai fericita in acel momnet.Isi plimba din nou , degetele usor reci pe pielea lui calda zambind copilareste , dar dragastoasa.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 10:37 am

Isi puse mainile pe spatele ei, mangaind-o tandru, fiind foarte fericit ca sentimentele lui ii era impartasite si ca nu era o dragoste imposibila asa cum crezuse el. Isi tinea in continuare ochii inchisi, reflectand la aceasta zi care il facuse atat de fericit si care nu mai vroia sa se termine. Acum ca fata avea sa fie numai a lui, se simtea invincibil, stapanul intregii lumi si era un sentiment pe care deja il adora.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 10:41 am

Isi ascunse chipul in pieptul baiatului zambind.Iubea ziua aceea si nu mai vroia sa se termine vreodata.Inchise incet ochii , stand asa pentru o vreme , ii placea acea senzatie ce o avea cand o atingea.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 2:12 am

Isi duse mana pe parul fetei, mangaindu-l tandru si protector, vrand sa-ti ofere senzatia ca nimeni nu va mai avea sa se atinga atata timp cat el era in preajma ta. Isi puse mainile pe obrajii tai, ridicandu-ti chipul, concepand un nou sarut pasional si dulce, vrand, acum ca si tu il iubeai, sa continue cu ce a inceput: sa te faca a lui.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 8:16 am

Il privi in ochi cand ii ridica chipul si zambi , raspunzandu-i la sarut avand mainile pe dupa gatul sau , ridicandu-si incet piciorul peste picioarele lui , zambind in sinea ei.Nu se putea abtine in acel moment sa nu fie langa el , nu avea cum.Il iubea atat de mult si era cea mai fericita in acel moment.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 5:20 am

Isi duse mana pe piciorul pe care fata si-l ridicase, masandu-i pulpla, strangand carnea ei intre degete intr-un mod lasciv. Rupse sarutul pentru aer, lipindu-si apoi buzele de gatul ei, sarutandu-i tandru dar excitant pielea acestuia. Vroia s-o faca sa se simta cat mai in largul ei, s-o pregateasca pentru ce va avea sa urmeze.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 5:24 am

Isi lasa capul pe spate icnind incet cand ii simti mana pe piciorul ei .Zambi inchizandu-si ochii si bucurandu-se de atingerile lui.Se simtea atat de bine si simtea fiori in tot corpul.Incepu sa isi plimbe incet , degetele lungi pe pieptul lui.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 5:28 am

Isi ridica mana de pe pulpa ei pana la mijloc, ridicandu-i si tricou totodata, lasand-o doar in bikini in momentul in care ii dadu de tot tricoul jos. Se urca deasupra ei, continuand cu acele saruturi pe gat, insa nu pentru mult timp, caci si le coborase si pe-alea, trasand un fir subtire de saliva pana la nivelul sanului ei drept, unde isi plimba limba in jurul sfarcului ei, sugandu-l apoi posesiv.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 5:31 am

Ramase un pic uimita cand o lasase fara tricou , dar doar zambi.Gemu incet , strangand cearceaful in mana , simtind fiori in tot corpul , placuti si parca era din ce in ce mai cald in camera sau i se parea ei.Incepu sa isi muste buzele fara sa vrea , sa nu mai scoata nici un sunet.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 5:34 am

In timp ce se juca cu sfarcul ei, incepu sa-i maseze celalalt san, tragand excitant dar usor de sfarcul acestuia. Avea destula experienta cu femeile ca sa stie cum sa le faca sa-si piarda mintile intr-o partida, insa cu fata nu putea sa aplice chiar toate acele metode. Ii era teama ca apoi avea sa fie respis, ca fata avea sa se sperie, si nu vroia asta. In plus, chiar daca isi dorea asta, stia ca avea sa aibe constiinta incarcata daca ar supune-o la lucruri jenante pentru ea.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 5:38 am

O excita cu totul...nu mai prea gandea limpede in acel moment , gemand incet si muscandu-si buzele din doua in doua secunde.Degetele ei , incepusera sa se plimbe pe spatele lui .Habar nu avea de ce o facea sa se simta atat de bine , dar nu regreta deloc acest lucru.
Sus In jos
Katahoro Shinsuke

Katahoro Shinsuke


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 5:40 am

Mana cu care ii masa sanul se opri, mangaindu-i scurt pielea fina a abdomenului, coborant din ce in ce mai jos, pana ce a ajuns la linia bikinilor. Isi strecura cu grija, sistematic mana in bikinii fetei, fara miscari bruste ce aveau s-o faca pe fata sa riposteze. Incepu sa se joace si cu mandria ei, muscandu-i usor sfarcul pentru a o excita si mai mult, trecandu-si des limba peste el.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 5:42 am

Tresari la inceput , dar se osbinui cu atingerile lui si chiar ii placea.Gemea incet si zambea in acelsi timp , lasandu-l sa faca ce vroia.Nu mai gandea normal si nu mai ii pasa de nimic in acel moment , decat de baiat.Fara sa se gandeasca pe moment , isi puse degetele pe abdomenul lui , coborand mai jos.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Listen to your heart - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart   Listen to your heart - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Listen to your heart
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» The rain comes and my heart gets slippery

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sweet Paradise :: Redrow. :: Plaja-
Mergi direct la: