Sweet Paradise
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


If I told you my secret, you'd never look at me the same.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 My sadness will never ends.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Takanori Matsumoto

Takanori Matsumoto


Mesaje : 52
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 36
Localizare : în râşniţa de cafea

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 1:55 pm

Căscă ochii marii după ce soarele îi străpunse ochii închişi cu raze puternic strălucitoare ... Lent , leneş , coborâ picioarele pe parchetul rece al camerei. Şi privi spre ceea ce era în aceea cameră.
Stătea de mult acolo , era o cameră normală deloc tipică unui adoleşcent , bine el nu mai era adoleşcent ci era un om în toată firea în ultimul an de facultate.
Se ridică în picioare şi se întinse. Era ca un corp sedat fără suflet în mişcare ; direct sub duş se aţinti simţind cum apa fierbinde îi calmează pielea uscată.Se desprinse cu greu de cabina duşului. Se privi în oglindă şi se strâmbă uşor ciudat.
Deja era ora 08:30 , nu-i păsa , pentru el era dimineaţă ca şi pentru toată lumea. Camera lui era încă răscolită , chitării peste chitării oriunde.
"Oare mai ştie cum a fost...?" întrebării stupide îi înfundau capul ;Îşi spuse ştiind că toată noaptea nu umblase deloc pe aici şi nu îşi amintea nimic ,decât o durere de cap.
Privii cu slăbiciune , de pe balcon , intrarea în bloc şi oraşul , intrarea şi oraşul , şi tot aşa.

Îşi mai trase peste degete mânecile pulovărului roşu negru în dungi şi mai luă două înghiţituri din cafeaua ce tocmai o făcuse într-un ibric albastru , vechi . în timp ce privea acelaşi lucru de vreo două ore. Era gata.
Gata să ce?Gata să spună şi el că totul s-a terminat. Gata să îşi reînceapă viaţa ca un om normal. Ce tot vorbesc eu aici , Takanori nu era un om normal. Şi nu va putea fi, nu fuses crescut ca un nom normal , se mira şi el că nu lătra sau ceva...căci nici măcar a un om nu fusese crescut.

"La Dracu Takanori , ar trebui să-ţi schimbi nenorocirea aia de ton apelativ!" replică în sinea sa, auzindu-i vocea lui Axl Rose , telefonul răsuna fără încetare. Luă telefonul în mână văzând cine suna. Spre deloc surprinderea lui... nu suna nimeni ,ci era o nenorocire de alarmă.
Trase de pantalonii scurţi puţin , căutându-şi prin buzunare pachetul de Dunhill niciodată neuitat . Scoase o ţigare , o băgă în gură aprinzând-o, trăgând chipurile vreo trei fumuri constante şi privi soarele ce de mult apăruse pe cer .

Căscă leneş , tuşind . Avea o durere aspră de gât , cu o seară înainte avusese parte de mare distracţie de adoleşcent în club şi ca solist nu se putea opri să nu danseze până la "rupere" ;Fusese un concertoarecum mare ,al unei trupei sale de rock - metal. Când observi o mulţime uriaşă de tineri năvălind spre scenă , oprindu-se şi dând cu rapiditate din plete , nu te puteai abţine să nu dai şi tu , motivându-i cât mai tare.
Acum relax , totul era bine , nu tu oraşul agitat , deşi îi era tare dor de Tokyo , aici parcă era mai liniştit şi mai plăcut.
Mai trase un fum din ţigară în timp ce îşi trăgea şi de mânecile peste degete, mai mult lăsă ţigarea să se fumeze singură decât o fuma el ...
Sus In jos
Stephanie Hwang

Stephanie Hwang


Mesaje : 99
Data de înscriere : 16/10/2011

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeLun Oct 17, 2011 9:01 am

Era o zi destul de senina deobice dormeam pana tarziu dar acum se pare ca ma-m trezit de dimineata si nu vroiam sa stau inchisa in camera ,nu imi placea .
Timp de o ora m-am plimbat pe afara si am admirat copii care se jucau in parc , oarecum cand ia-m vazut am zambit usor , erau asa de inocenti ei nici nu stiu cum este de adevarat lumea inca cred in povestii cu zane ,dar lasand asta de o parte am plecat din parc.
Ajungand inapoi ma-m oprit in fata unei usi si am batut in ea ,dar acum parca regretasem ca am batut poate ca am sa deranjez.
Sus In jos
Takanori Matsumoto

Takanori Matsumoto


Mesaje : 52
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 36
Localizare : în râşniţa de cafea

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeLun Oct 17, 2011 9:16 am

Îşi şterse o lacrimă ce ca atare cursese pe obraz şi aruncă chiştocul de ţigaretă într-o scrumieră. Tuşi slab , ce se tot întâmpla cu el. Tuşea? Plângea? Era patetic! Nu-i stătea în fire. El era o persoană rece şi iritantă , şi aşa vroia să rămână... nimic mai mult de zis.
Îşi lăsa cana cu zaţ în chiuvetă clătind-o un pic pentru a o curăţa de cafea , apoi o băgă într-un dulap.
Îşi întinse pielea leneşă şi se trânti în pat , îşi aminti că azi nu avea ore , nici repetiţi asta rezulta o zi liberă de somn sau bagabonţeală. Alegea bagabonţeala , pentru că îi plăcea să umble teleleu. Ca de obicei se schimbă , de data asta fără costume elegante and stuff...doar blugi scrijeliţi , un tricou whatever şi nişte teneşi ; îşi ciufuli părul blond şi dădu drumul televizorului mai aprinzându-şi o ţigare.
Trase un fum din iubita lui brunetă şi încercă să se relaxeze mai mult , oh OKAAYY ~ cineva bătea insistent la uşa , iar asta îi strica momentul de relaxare. Se ridică lăsând ţigarea în scrumieră , probabil va veni un alt tocilar căruia îi va face vânt pe scări.
Descuie uşa , deschizând-o. Observă o fată, o fată...stai! O FATĂ?! Ce căuta o fată la uşa lui? Da da ...toate fetele îl credeau sexy şi atrăgător , căci era misterios , dar tuturor le era frică de el...şi nu exista persoană (fată) în şcoală fără să-l cunoască.
Da? întrebă încercând să fie un gentleman ca întotdeauna , iar acum să încerce să nu fie un nesimţit.
Sus In jos
Stephanie Hwang

Stephanie Hwang


Mesaje : 99
Data de înscriere : 16/10/2011

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeLun Oct 17, 2011 9:24 am

-Umm doar am venit in vizita ,dar daca te deranjez am sa plec ,parea trist dar mai bine nu ma iau dupa aparente poate se poarta frumos dar nimeni nu stie cum este defapt ,eu nu am nici un drept sa il judec daca nu il cunosc poate ceva chiar il intrista defapt fiecare persoana are ceva ce il intristeaza , acum par paranoica incerc sa gasesc raspunsuri , ma bine nu gandesc ceva despre o persoana pe care nu o cunosc.
Sus In jos
Takanori Matsumoto

Takanori Matsumoto


Mesaje : 52
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 36
Localizare : în râşniţa de cafea

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeLun Oct 17, 2011 9:34 am

Nu ,nu era trist. El nu era niciodată trist , doar era acel ge de persoană fără vreo faţa specifică , era o persoană normală ca celelalte.
Auzi răspunsul fetei şi terminaţia "dacă te deranjez am să plec" în momentul acela îi venea să închidă uşa , pentru că ăsta era el , un nesimţit , dar promisese că se va aschimba deşi cu greu putea.
Nu , nu mă deranjezi. Intră. spuse pe acelaşi ton normal sec , în minte derulându-i tot felul de perversiuni căci era un pervers cu normă întreagă. Îi făcu semn fetei să se aşeze pe canapea , în timp ce îşi luă ţigarea din scrumieră.
Sus In jos
Stephanie Hwang

Stephanie Hwang


Mesaje : 99
Data de înscriere : 16/10/2011

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeLun Oct 17, 2011 9:59 am

Pasind incet inauntru ,primul lucru pe care il facuse a fost sa se uite pe geam ,ii placea sa priveasca peisajul de afara chiar daca ,tocmai venise inaunttru orecum o facea sa zambeasca peisajul de afara , dupa aceea isi indreptase privirea catre tanarul care o lasese sa intre.
-Stephanie Hwang ,spunandu-si numele , asezanduse pe canapea , obervand ca tanarul fumeaza dar nu ma deranja acest lucru , uneori este mai bine sa cunosti o persoana ianinte sa o judeci.
Sus In jos
Takanori Matsumoto

Takanori Matsumoto


Mesaje : 52
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 36
Localizare : în râşniţa de cafea

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeLun Oct 17, 2011 10:34 am

Nu era genul ospitalier , nici măcar nu ştia cum avea să o servească pe domnişoara Hwang. Nici măcar cum să vorbească cu un musafir nu ştia , era atât de patetic în aceste momente. Se aşeză la rându-l lui pe fotoliul din faţa canepelei şi îi întinse fetei pachetul de ţigări pentru a se servi. Era curios , dacă fuma. În general aprecia fetele ce nu fumau , dar în acelaşi timp avea o atracţie pentru cele fumătorare.
Takanori Matsumoto se prezentă şi el , pentru a nu rămâne pe afară şi mai trase un fum din bruneta lui preferată apoi scrumând.
Sus In jos
Stephanie Hwang

Stephanie Hwang


Mesaje : 99
Data de înscriere : 16/10/2011

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeLun Oct 17, 2011 10:44 am

-Nu multumesc nu fumez , refuzand nu era genul de persoana care fuma ,niciodata nu fumase prin simplu fapt ca nu o interesase sa incerce acest lucru desi uneori se intreba cum este sa fii fumator dar de multe ori ignorase acesta intrebare , tanarul se prezentase avea un nume interesant oarecum imi atrase atentia , intorcandu-mi privirea spre acesta , avea ceva ce il facea aparte,dar nu imi puteam explica ce .
-Incantata de cunostinta ,rostind incet aceste cuvinte .Nu vroia sa puna nici o intrabare ,poate parea de prost gust sau il deranja acest lucru.
Sus In jos
Takanori Matsumoto

Takanori Matsumoto


Mesaje : 52
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 36
Localizare : în râşniţa de cafea

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeLun Oct 17, 2011 10:56 am

Cum era să fi fumător? Îi putea foarte uşor răspunde el , fuma de ceva timp , vreo şapte ani buni. Nu era bine să fi fumător , nu era bine deloc. Sănătatea trebuia să fie pe primul loc ,fumatul îţi afectează plămânii , inima , creierul. Dar totodată îţi alină sufletul şi mintea , te relaxează şi te induce în eroare.
Era încântată să cunoască un neghiob precum Takanori? De ce? Nimeni nu se considera încântată să-l cunoască pe acest tânăr bipolar.
În cap îi veni o întrebare pe care mama lui obişnuia să i-o adresese Nakamurei , mătuşii sale când venea prin vizită şi se gândi că este destul de normală încât o poate întreba şi pe fată.
Vrei să te servesc cu ceva? se simţea diferit , diferit căci era prima oară când întreba acest lucru. Şi ce onoare pe capul don'şoarei Hwang...
Sus In jos
Stephanie Hwang

Stephanie Hwang


Mesaje : 99
Data de înscriere : 16/10/2011

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeLun Oct 17, 2011 11:03 am

-Doar apa , nu eram o persoana care sa ceara prea multe doar un pahar de apa imi era bun ,dar poate era ceva ce il supara nu vroiam sa il intreba acest lucru , dar uneori imi aduc aminte cand eram mai mica si cand eram trista prietena mea mereu ma imbratisa spunea ca o imbratisare face bine oricui , dar poate ea gandea asa dar nu la toti le placea acest lucru, erau unele persoane care prefera sa fie singuri si sa sufere in tacere.
-Apropo poti sa imi spui Tiffany , nu stiam de ce ii spusem acest lucru , dar mai bine sa spuna cum el doreste .
Sus In jos
Takanori Matsumoto

Takanori Matsumoto


Mesaje : 52
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 36
Localizare : în râşniţa de cafea

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 1:06 am

Stinse chiştocul în scrumieră şi se ridică de pe fotoliu mergând la mini-bucătărie pentru a-i umple fetei un pahar cu apă. Nu era tocmai indicat pe vremea asta să îi pună un pahar cu apă din frigider . dar având în vedere că nu era chiar aşa de rece mergea; turnă dintr-o sticlă de apă plată de ieri cumpărată într-un două pahare cu picior , avea obiceiul prost să uzeze numai pahare cu picior. Pe o farfuriuţă mică din porţelan pusese câteva prăjiturele cu răvaş pentru a o servi pe fată cu ele.
Luă paharele şi farfuriuţa şi le aşeză pe masă.
Domnişoara Hwang? Tiffany? Stephanie? Nu prea umbla el cu porecle căci pentru el poreclele erau pentru persoanele pe care le cunoştea de mult timp, plus era genul acela de aristrocrat prost crescut.
O să continui să-ţi spun Stephanie , dacă nu te deranjează.
Sus In jos
Stephanie Hwang

Stephanie Hwang


Mesaje : 99
Data de înscriere : 16/10/2011

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 5:21 am

- Nu ma deranjeaza , de ce mar deranja nu sunt eu ceea care decide ,sunt doar o persoana care a intrat si sunt mai mult o straina ,nu stiu eu nimic despre el si nici el nu stie nimic despre mine .
Observand paharul cu apa , avea un mod elegant de a servi pe cineva care este mai mult un necunoscut , ridicand paharul de pe masa si luand o inghtitura din apa , se parea ca imi este sete desi deobicei nu beam dimineata apa dar se pare ca ceva mi-a cauzat acesta stare de sete , poate ca nu am dormit destul de bine zilele trecute, privind prin camera dar chitarile mi-au captat privirea ,se pare ca era cantaret .
-Umm esti cantaret ? intreband cu o voce inceata si lasand privirea in jos
Sus In jos
Takanori Matsumoto

Takanori Matsumoto


Mesaje : 52
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 36
Localizare : în râşniţa de cafea

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 9:31 am

Spera ca pe ea să nu o deranjeze că el fuma, nu îi plăcea să deranjeze lumea...îi plăcea să fie în general singur , să nu deranjeze pe nimeni , să nu fie ajutat de nimeni. Avea de gând să-şi mai aprindă una , dar se abţinu de data aceasta.
Ridică paharul de apă uşo de picior cu o fineţe greu de admirat îl duse în dreptul buzelor , lipindu-şi textura lor de materialul paharului luând o mică înghiţitură , întretimp auzind întrebarea tinerei:
Da. răspunse sec şi scurt. Nici el nu îşi putea de-a seama cum se descurca să înveţe , să fie cântereţ/ lyrics writer şi pe deasupra şi creator vestimentar.
Sus In jos
Stephanie Hwang

Stephanie Hwang


Mesaje : 99
Data de înscriere : 16/10/2011

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 9:41 am

Mi se parea ca se abtinuse de la ceva , speram ca nu este din cauza mea nu vroiam sa il deranjez si nici sa supar il supar , parea o persoana buna dara singuratic , privindul cum luase paharul de pe masa totul facea cu eleganta , sau mi se parea mie , era cantaret se pare ca are talent precis aveea o voce frumoasa si stia sa cante la chitara .
-Si ce te-a determinat sa devii canatret , nu imi doream sa par prea bagaciosa dar chiar ma interesa acest lucru , privind spre acesta si afisand un zambet mic pe fata si apropindu-ma un pic de acesta .
Sus In jos
Takanori Matsumoto

Takanori Matsumoto


Mesaje : 52
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 36
Localizare : în râşniţa de cafea

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 10:50 am

Ce la determinat să devină un artist? Ce? Viaţa. Ce întrebare...Îşi duse mână la tâmpla stângă şi o frecă uşor , o mică migrenă dându-i dureri.
Viaţa şi vocea. spuse acesta parcă venindu-i să pufnească într-un râs veninos , dar se abţinu căci nu-i plăcea să râdă absurd de faţă cu străinii.
Te deranjează dacă fumez? o întrebă luându-şi pachetul în mână fiind pregătit să îşi mai aprindă încă o nocivitate de ţigare.
Sus In jos
Stephanie Hwang

Stephanie Hwang


Mesaje : 99
Data de înscriere : 16/10/2011

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 11:08 am

Viata si vocea , atentia imi eratintita asupra lui , poate paream ciudata dar parea o persoana interesanta vroiam sa stiu mai multe despre acesta dar mai bine ma abtineam nu imi placea sa fac prostii sau sa il enrvez .
-Nu ma deranjeaza daca fumezi , sunt obisnuita sa stau printre persoane fumatoare parintii mei fumau destul de des , cand eram mica o vedeam de multe ori pe mama imbracata destul de sumar si cum tragea un fum din tigarile ei , pentru ea erau ca si o alinare cand era singura eram mica si nu prea intelegeam ce facea atunci.
Sus In jos
Takanori Matsumoto

Takanori Matsumoto


Mesaje : 52
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 36
Localizare : în râşniţa de cafea

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 12:45 pm

Îşi scoase o ţigaretă din pachet băgând-o între buzele lui perfect bărbăteşti şi o aprinse cu o brichetă zippo originală. Trase un fum simţindu-se mai în largul său datorită tutunului nociv.
Mulţumesc. îi spuse tinerei brunete ,scrumând ţigarea.
Ce clasă eşti? o întrebă cu destulă curiozitate încât să o privească ceea ce nu prea îi stătea în fire , să privească persoanele în ochii căci el avea o privire seacă , minunat de frumoasă , dar tristă şi oarecum neplăcută şi iritantă.
Sus In jos
Stephanie Hwang

Stephanie Hwang


Mesaje : 99
Data de înscriere : 16/10/2011

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 1:06 pm

-Pai in clasa a unsprazecea is si am 17 ani , punandu-si mana la cap si zambindui si laund paharul cu apa pentru cateva secunde privind apa din interiorul paharului iar dupa aceea luand cateva inghitituri de apa din nou privind-ul ep acesta si observasera ca o privrea acestuia care era trista ma , ma intrebam ce il macina asa de tare si il intrista dar nu puteam sa il intreb acest lucru , isemna ca is bagacioasa.
Sus In jos
Takanori Matsumoto

Takanori Matsumoto


Mesaje : 52
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 36
Localizare : în râşniţa de cafea

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 1:29 am

Oh deci era minoră ceea ce era oarecum pe gustul lui , rânji în sinea lui şi mai trase un fum din ţigare , pur şi simplu se plictisea stând în casă. Conversaţie de mare pomină nu prea făcea cu fata căci poate ea era prea ruşinoasă şi el era un dobitoc.
Mulţi înainte. îi spuse acesteia scrumând în vasul micuţ de porţelan numit scrumieră.
Gânduriile lui erau departe , prea departe pentru discuţia lor, era dubios să stai cu o fată pe care nu o cunoşti să faci o conversaţie de uni singuri,
Sus In jos
Stephanie Hwang

Stephanie Hwang


Mesaje : 99
Data de înscriere : 16/10/2011

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 1:42 am

-Multumesc , privindul pe acesta si isnpirand adanc era o zii frumoasa afara dar poate ca pe acesta il deranja iesirile si nu prea il putea intreba acest lucru sau poate ca ii placea dar nu am cum sa citesc gandurile oamenilor si sa stiu ce le place .
-Poti sa canti ceva ? chiar ma interesa cum cum suna vocea lui , eram curioasa , paream oarecum nesimtita acum, dar vroiam sa il aud cantand ceva.
Sus In jos
Takanori Matsumoto

Takanori Matsumoto


Mesaje : 52
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 36
Localizare : în râşniţa de cafea

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 2:08 am

OFF: Pentru că mi-e m-ai uşor decât să stau să explic ascultă asta the GazettE - cassis [LIVE] nu mă lasă să postez linkuri >_<

ON:
Dădu din cap în semn de "nu ai pentru ce" şi luă paharul de apă înghiţind câteva picături , trase ultimul fum din ţigare şi o stinse în scrumieră.
Fata îl întrebase dacă îi poate cânta ceva. De ce nu? Dacă tot vroia să se schimbe îi putea cânta ceva , ăsta era singurul lucru care îl unea cu adevărat de alte persoane: muzica.
Se ridică de pe fotoliu şi luă chitara acustică , o acordă şi începu să cânte imediat de parcă totul se derula pe banda unui film.
Sus In jos
Stephanie Hwang

Stephanie Hwang


Mesaje : 99
Data de înscriere : 16/10/2011

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 2:38 am

Ascultand cu atentie versurile melodiea care erau patrunzatoare dar in acelasi timp triste , pare ca ii vorba de cineva iubit in versuri ,era o melodie frumoasa si melancolica in acelasi timp parca descrisa povestea unei persoane , ma-m ridicat si am aplaudat , eram emotionata si imi venea sa plang dar ma-m abtinut.
-Ce melodie frumoasa si sincera , vocea imi tremura , cand rostisem acele cuvinte, un sentiment de nostalgie ma cuprindea.
Sus In jos
Takanori Matsumoto

Takanori Matsumoto


Mesaje : 52
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 36
Localizare : în râşniţa de cafea

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 10:55 am

Continuă să cânte cu spor melodia compusă pertotal de el , iubea aceea melodie căci exprima atâtea şi atâtea. Când fata se ridica în capul oaselor şi aplauda cu atâta sinceritate încât în colţul stâng al buzelor se afişa un mic scârţâit de zâmbet dar care nu se putea observa , ci doar el îl putea simţi.
Se opri din cântat lăsând privirea cu întreg chipul aplecată , fiind mulţumit de prestaţia lui.
Mulţumesc! îi replică fetei fiind recunoscător de aplauzele brunetei.
Sus In jos
Stephanie Hwang

Stephanie Hwang


Mesaje : 99
Data de înscriere : 16/10/2011

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 11:28 am

Ramanand placut surpinsa de gestul acestuia , si zambind inca acesta melodia avuse ceva special si o facea unica , versurile erau fara cusur si aveea ceva ce le lipsea celorlate melodii nu puteam sa explic ce dar imi parea speciala aceasta melodia , poate din cauza ca imi aduce un pic aminte de trecut , vocea acestuia era blanda desi era rece si distant.
- Melodia pe care ai cantat-o are ceva ce o face special , spunand incantata .
Sus In jos
Takanori Matsumoto

Takanori Matsumoto


Mesaje : 52
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 36
Localizare : în râşniţa de cafea

My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 11:44 am

Da are ceva cu adevărat special , este despre prima mea dragoste. Şi singura. îi explică tânărul brunetei , lăsând chitara lângă scaun , poate urma să mai cânte pentru fată ştiu eu o altă melodie sau ceva de genul acesta.
Luă paharul de apă şi se gândi cât de rău ajunsese să bea apă. De ce bea apă?
Vrei să bem un pahar de vin? o întrebă parcă având poftă de o guriţă de vin roşu sângeriu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





My sadness will never ends. Empty
MesajSubiect: Re: My sadness will never ends.   My sadness will never ends. Icon_minitime

Sus In jos
 
My sadness will never ends.
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sweet Paradise :: Camin. :: Dormitoare.-
Mergi direct la: