Sweet Paradise
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


If I told you my secret, you'd never look at me the same.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Come with me...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Come with me... Empty
MesajSubiect: Come with me...   Come with me... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 2:30 am

Stateam in dormitorul meu, in timp ce ma jucam pe I-Pad, Naruto Shippudden: Ultimatum ninja 4. In camera canta Nightwish, cam destul de tare, dar nu imi pasa, atata timp cat eu ma simt bine. Hai Sasuke, fa un lucru bun pentru tati Sabe si sparnjura-l pe Orochimaru, spun cu voce tare, murmurand niste injuraturi la adresa sarpelui aluia.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Come with me... Empty
MesajSubiect: Re: Come with me...   Come with me... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 2:33 am

Se plimba plictisita pe hol.Nu avea chef de nimic , dar putina companie sau pe cineva care sa bata la cap nu strica.Se opri la intamplase in fata unei usi si o privi un pic.Batu de cateva ori , aranjandu-si camasa legata dedesubt de sani zambind usor si trecandu-si degetele lungi prin parul negru cu bretonul dat pe o parte.Se rezema de perete , asteptand ca cineva sa ii deschida.
Sus In jos
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Come with me... Empty
MesajSubiect: Re: Come with me...   Come with me... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 2:46 am

Aud niste batai in usi, facandu-ma sa opresc jocul, salvandu-l si dau mai incept la muzica. Trag pe mine o pereche de pantaloni de trening, negri cu capse in lateral, ramand la bustul gol, expunandu-mi muschi discreti de felina, dar in acelasi timp destul de tari. Da? Te pot ajuta cu ceva? O intreb politicos pe tanara din fata mea, ce arata destul de beton.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Come with me... Empty
MesajSubiect: Re: Come with me...   Come with me... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 2:56 am

Isi intoarse privirea neagra ca noaptea spre tanarul ce deschise si zambi usor fermecator cum avea obiceiul.Cu miscari incete , se despinse de peretele rece oprindu-se in fata lui.
-Umm defapt da...putina companie nu mi-ar strica.spuse pe o voce delicata .
Ii atrasese atentia corpul lui , arata superb putea spune acest lucru fara nici un dubiu , acest lucru facand-o sa isi pastreze zambetul pe buzele carnoase si rosiatice.Acum chiar se bucura ca mersese in cautare de companie , ca o gasise cu siguranta.
Sus In jos
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Come with me... Empty
MesajSubiect: Re: Come with me...   Come with me... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 3:02 am

Aaa, oki, spun usor fastagit, cand imi zambi, dandu-ma din usa facandu-i semn sa intre in camera. Eu sunt Sanosuke, dar mi se mai spune Sabe, ma prezint politicos, analizand-o pe tanara din priviri. Aseaza-te pe unde vrei si apropo, vrei ceva de baut de mancat? O intreb, incercand sa fiu o gazda buna si politicoasa, asa cum am fost invatat.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Come with me... Empty
MesajSubiect: Re: Come with me...   Come with me... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 3:06 am

Pasi in camera lui , tocurile ei auzindu-se destul de pronuntat pe parchet.Se intoarse spre el , sprijinindu-se pentru inceput de perete privindu-l atenta.
-Emma , incantata.spuse zambind calma.Un pahar de vin rosu suna bine , daca nu o cola.spuse ganditoare.
Habar nu avea de ce , dar vroia alcool , desi teoretic nu avea voie sa bea , dar practic nu ii pasa chiar deloc acest lucru.
Sus In jos
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Come with me... Empty
MesajSubiect: Re: Come with me...   Come with me... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 3:13 am

Scuze, dar am baut azi-noapte tot vinul, spun cu regret in glas, deschizand micutul frigider de langa dulap si scot de acolo o sticla de cola rece. Ii dau un pahar, apoi ma asez in pat, urceste, deschizandu-mi sticla cu cheita si luand o gura mare. Din ce oras esti? O intreb curios, privind-o atent si prietenos in acelasi timp.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Come with me... Empty
MesajSubiect: Re: Come with me...   Come with me... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 3:15 am

Lua paharul multumindu-i si se aseza langa el , picior peste picior zambind calma.Statu putin pe ganduri.Habar nu avea daca sa il minta sau nu , dar oricum tot aia era.
-Paris , dar tu?spusecu accentul ei pe care nu il suporta de nici o culoare.
Nu stia de ce , dar vroia sa scape de el , sa vorbeasca normal fara nici un accent.Zambi in continuare , luand cateva guri din lichidul dulceag si zambind multumita.
Sus In jos
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Come with me... Empty
MesajSubiect: Re: Come with me...   Come with me... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 3:23 am

Osaka, Japonia, ii raspund la intrebare, zambind, cand ii aud accentul acela francez, care era destul de simpatic. Imi place accentul tau, spun vesel, zambindu-i cu toata fata. Este foarte simpatic. Am avut profa din Franta si mereu avea accent cand vorbea in japoneza, ii marturisesc, ca nu sunt strain de accente franceze.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Come with me... Empty
MesajSubiect: Re: Come with me...   Come with me... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 3:27 am

Chicoti incet si mai lua cateva guri din lichidul dulceag , lasandu-l apoi pe noptiera si lasandu-se pe spate zambind.
-Mie nu imi place , as vrea sa scap de el.spuse dand usor din umeri , scotand limba copilareste la el apoi.
Nu se mai plictisea asta era clar si ii placea compania lui , se mai si amuza din cand in cand.Privi pentru cateva clipe tavanul , intinzandu-si corpul simtindu-se ciudat de bine si fara droguri.
-Vreau si eu in Japonia.se trezi spunand fara sa vrea , simtindu-se apoi jenata.
Sus In jos
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Come with me... Empty
MesajSubiect: Re: Come with me...   Come with me... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 3:35 am

Nu esti singura care vrea acolo, dar depinde care fata a Japoniei vrei sa o vezi, spun usor ganditor, dand peste cap sticla de cola, apoi o privesc ganditor, simtind cum tatuajul in forma de dragon, ce imi era tatuat pe ceafa si se vedea doar o mica parte din coada lui, incepe sa ma manance, amintindu-mi de casa. E fain in Japonia, ca acolo poti sa faci ce vrei, ca e o tara libera, spun vesel, atintindu-mi privirea spre tanara.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Come with me... Empty
MesajSubiect: Re: Come with me...   Come with me... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 3:41 am

-Mi-ar place sa o vizitez sincer.spuse dand usor din umeri si il privi la randul ei zambindu-i.Si ce facem acum?intreba curioasa , clipind des din genele lungi privindu-l atenta.
Statea intr-un mod ciudat pe pat , dar ii placea sa se itninda , lasandu-si la vedere cicatricea facuta in mod intentionat de fratele ei in forma de aripi in flacari.Uneori ura acea cicatrice din cauza durerii provocate , dar cu timpul se obisnui cu ea stiind ca in iad va ajunge fratele ei pentru tot.Isi scutura incet capul , lasand amintirile la o parte zambind.
Sus In jos
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Come with me... Empty
MesajSubiect: Re: Come with me...   Come with me... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 3:58 am

Eu sunt dispus la orice. Jocuri video, muzica, plimbare cu masina, cu motorul, spus, lasandu-ma pe spate, vand grija sa nu ma asez pe picioarele Emmei. Tu ce ai vrea sa faci acum? O intreb curios, intorcandu-ma pe o parte si privind-o atent in ochi, incercand sa ghicesc ce gandeste de fapt in acest moment.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Come with me... Empty
MesajSubiect: Re: Come with me...   Come with me... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 4:06 am

Dadu incet din umeri , privindu-l in ochi la randul ei , stand in continuare pe spate langa el zambind fermecatoare.
-Habar nu am , orice.spuse dand usor din umeri si asteptand ca el sa vina cu o idee , ca ea chiar nu avea nici una ...hmm normala sau anormala nu mai conta.Ii placea ca nimeni nu putea sa isi dea seama la ce se gandea.
Sus In jos
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Come with me... Empty
MesajSubiect: Re: Come with me...   Come with me... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 4:26 am

Ce spui de o plimbare cu ATV-ul pe plaja? O intreb curios, fiindca alta idee chiar nu imi venea in cap si cea cu ATV-ul mi s-a parut cea mai buna de pana acum. Mergem la o terasa, bem ceva si mancam ceva, mai adaug, ridicandu-ma din pat, uitandu-ma prin camera dupa cheile de la ATV.
Sus In jos
Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce


Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/10/2011

Come with me... Empty
MesajSubiect: Re: Come with me...   Come with me... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 4:32 am

-Suna bine.spuse sarind din pat zambind calma , dar fermecatoare ca deobicei.
Isi intinse mainile deasupra capului , simtindu-se amortita si pastrandu-si zambetul pe buze .Il privi asteptand sa gaseasca ceea ce cauta , trandintu-se inapoi in pat.Iubesc patul tau.spuse chicotind incet.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Come with me... Empty
MesajSubiect: Re: Come with me...   Come with me... Icon_minitime

Sus In jos
 
Come with me...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sweet Paradise :: Camin. :: Dormitoare.-
Mergi direct la: