Sweet Paradise
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


If I told you my secret, you'd never look at me the same.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Always Remember Me.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Stephanie Hwang

Stephanie Hwang


Mesaje : 99
Data de înscriere : 16/10/2011

Always Remember Me. Empty
MesajSubiect: Always Remember Me.   Always Remember Me. Icon_minitimeJoi Oct 27, 2011 5:31 am

Ma-m plimbat desculta simtind nisipul fierbinte ,nu ma deranja imi placea aceea senzatie la inceput ardea iar dupa aceea te obisnuiesti , era liniste pe plaja parca ceilalti oameni au intrat intr-o stare de depresie altadata era plina plaja nu aveeai prea mult loc ,dar astazi era diferit ,era liniste mai zareai cate un om care mai trecea sau copii care alergau , vantul adia lin ,dar nu se prea simtea adierea ,era o zii calduroasa , rochita alba care era pe mine nu o mai purtasem de ceva timp dar imi placea broderia care era aplicata la decolteu in forma de leitera v.
Sus In jos
Kim Jaejoong

Kim Jaejoong


Mesaje : 54
Data de înscriere : 18/10/2011

Always Remember Me. Empty
MesajSubiect: Re: Always Remember Me.   Always Remember Me. Icon_minitimeDum Oct 30, 2011 2:48 am

Ma duc sa alerg pe plaja, nisipul fierbinte imi atingea talpiile si le masa usor.
Eram doar in niste pantalonii mai largi caci aveam de gand sa ma bag si in apa.
In fuga vad o fata imbracata intr-o rochiie alba, parul ei negru ii zbura in vantul cald ce batea usor.
Cu cat ma apropiam mai mult imi parea din ce in ce mai cunoscuta.
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Stephanie Hwang

Stephanie Hwang


Mesaje : 99
Data de înscriere : 16/10/2011

Always Remember Me. Empty
MesajSubiect: Re: Always Remember Me.   Always Remember Me. Icon_minitimeDum Oct 30, 2011 2:57 am

-Ma plimbam zambind si simtind adierea placuta a vantului ,vazand o persoana destul de cunoscuta ,acesta putea fi chiar el sau imi juca vederea feste ,nu era o coincidenta prea mare sa ie el .
-Asezandu-ma pe nisip si privind oceanul si oarecum simteam o pofta de a inota imi dau usor rochia alba jos ramanand doar in costumul de baie ,care era in doua bucatii .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Always Remember Me. Empty
MesajSubiect: Re: Always Remember Me.   Always Remember Me. Icon_minitime

Sus In jos
 
Always Remember Me.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sweet Paradise :: Redrow. :: Plaja-
Mergi direct la: