Sweet Paradise
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


If I told you my secret, you'd never look at me the same.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Weiss Avery .

Weiss Avery .


Mesaje : 22
Data de înscriere : 16/10/2011

Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Empty
MesajSubiect: Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...   Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 3:58 am

OOC : Sâmbătă seară , ora 22 : 30 .


BIC :
O zi de sâmbătă ca oricare alta , iar Katherine se hotărâ să iasă din casă şi să meargă la un club . Îşi luă pe ea o rochiţă neagră , cu un decolteu generos , ce îi punea în valoarea formele şi picioarele lungi iar în picioare o pereche de botine negre cu un toc destul de mare , apoi plecă , fără a mai lua maşina . Ajunse rapid la club , sau poate aşa gândea ea şi intră înăuntru , ochii ei , analizând locul . Era destul de aglomerat , deşi era încă devreme . Se îndreptă cu paşi mici şi relaxaţi , fiind sigură pe ea , spre bar , ignorând comentariile unor băieţi aflaţi la o masă . " Idioţi . " , gândi fără a schiţa vreun gest şi se opri în faţa tejghelei . Se aşeză pe un scaun , dându - şi părul pe spate şi îşi comandă un Martini , scrutând cu privirea ce era în jurul ei . Ringul de dans , era plin de adolecenţi , iar mesele ocupate .
- S - a umplut destul de repede locul , îi spuse fetei de la bar , iar aceasta aprobă , privind în jur . " Ca niciodată ", adăugă şatena în gândul ei şi zâmbi când primi băutura . Luă o gură , simţind câteva furnicături e limbă .
Sus In jos
Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon


Mesaje : 22
Data de înscriere : 16/10/2011

Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Empty
MesajSubiect: Re: Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...   Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 4:19 am

Statea in club plictisit , privind aiurea in jurul lui.Nu avea chef de nimic si fuma in continuare.Trebuia sa faca rost de carne vie ca sa faca bani si alea alea , si clubul era singurul loc in care putea gasi fete cu care sa se culce si dupa sa le trimita la profit.
Isi comanda inca un pahar de wiski si astepta niste fete frumoase si daca se putea sa nu fie din camin , nu avea chef sa ramane si mai mult in academia aia , ca statea destul oricum pentru micile prostii pe care le facuse.Ofta incet si isi dadu ochii peste cap fumand in continuare plictisit si murind incet.
Sus In jos
Weiss Avery .

Weiss Avery .


Mesaje : 22
Data de înscriere : 16/10/2011

Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Empty
MesajSubiect: Re: Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...   Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 4:42 am

Până la urmă se plictisi să stea jos , iar după ce termină băutura , se ridică , vrând să danseze , mai ales că începuse o melodie pe care o adora . Ajunse rapid pe ringul de dans şi începu să - şi mişte trupul lasciv pe ritmul melodiei , fără a da prea multă importanţă celor din jur . Nu îi păsa de alţii , atâta vreme , cât ea se simţea bine . Asta conta cel mai mult , nu - i aşa ? Exact ! Zâmbi finuţ şi dulce , lăsându - se uşor în jos . Se ridică la fel de lent şi îşi trecu degetele lungi prin părul alb , dându - l de pe chip . Continuă să se mişte fără a privi persoanele ce dansau lângă ea .
Sus In jos
Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon


Mesaje : 22
Data de înscriere : 16/10/2011

Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Empty
MesajSubiect: Re: Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...   Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 4:50 am

Isi muta privirea spre ringul de dans si cand o vazu pe tanara se gandise ca era o idee buna sa se culce cu ea si apoi sa o dea la profit , dar cand ii vazu chipul inlemnise.Nu avea cum sa se culce cu ea , defapt avea cum ,dar nu si sa o dea la profit fiind din camin si ea.Isi dadu ochii peste cap , oftand incet si merse spre bar ,soptindu-i ceva barmanitei si zambindu-i fermecator , rezolvand ceva si comandandu-si un martini , asezandu-se mai la capatul barului.
Privi in jur , plictisit cautand pe altcineva cu care sa se distreze in acel moemnt , dar nu avea cu cine.Al dracu de club idiot.Nu avea chef de nimic si deodata isi pierduse tot cheful , fiind din ce in ce mai rau.
Sus In jos
Weiss Avery .

Weiss Avery .


Mesaje : 22
Data de înscriere : 16/10/2011

Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Empty
MesajSubiect: Re: Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...   Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 5:00 am

După ce se termină melodia , se întoarse la bar , aşezându - se pe scaun . Deja începuse altă piesă , dar nu mai avea pe moment chef . Comandă un cocktail Manhattan şi zâmbi mulţumită când îl primi . Luă o gură din paharul aranjat frumos , simţind imediat gustul de whisky şi vermut dulce şi sec . Simţi câteva înţepături pe limbă şi gât din cauza tăriei şi trase aer în piept . Seara se anunţa a fi una perfectă , cel puţin aşa simţea ea . Îşi trecu degetele albicioase prin părul lung ce - i cădea pe umerii goi , şi - şi sprijini chipul în palmă , privind aeriană ringul de dans .
Sus In jos
Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon


Mesaje : 22
Data de înscriere : 16/10/2011

Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Empty
MesajSubiect: Re: Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...   Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 5:31 am

Mai statu o vree pe acolo plictisit si se ridica , indreptandu-se spre bai.Avea chef sa fumeze un joint ceva sa isi revina dracului ca avea nevoie de bani , desi era bogat si avea vreo doua conturi in banca , dar nu conta el tot mai avea nvoie de bani ca de ce nu.Ajunse in scurt timp si va fi sigur ca va lua el o supradoza sau ceva in genul ca se simtea prea naspa sa nu o faca.
Sus In jos
Weiss Avery .

Weiss Avery .


Mesaje : 22
Data de înscriere : 16/10/2011

Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Empty
MesajSubiect: Re: Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...   Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 5:53 am

Se ridică ușor amețită și se îndreptă spre baie . Desigur , băuse cam mult și se amețise destul de bine , așa că acum nu prea mai realiza unde intra sau ce făcea , mă rog , într - o oarecare măsură . Deschise ușa de la baie , fără a vedea că este cea a bărbaților și intră , fredonând melodia ce se auzea în acel moment în club . Își mușcă buza , abținându - și râsul , și - și arpinse o țigare , trăgând cu lăcomie din ea . Într - o zi , avea să se ducă dracu din cauza alcoolului , drogurilor și tutnului , dar nu - i păsa .
Sus In jos
Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon


Mesaje : 22
Data de înscriere : 16/10/2011

Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Empty
MesajSubiect: Re: Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...   Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 6:09 am

Auzi usa de la intrare si isi ridica privirea spre intrare.O vazu pe tanara frumoasa si schita un zambet , ridicandu-se de jos.Se rezema de chiuvete , bagandu-si mainile in buzunarele blugilor plictisit.
-Stii ca asta e baia baietilor nu?intreba pe un ton ciudat de calm si pervers in acelasi timp.
Oare fata il va da la o parte daca va incerca sa o sarute?Nici el nu stia ce sa faca , dar trebuia sa incerce nu sau ceva in genul.
Sus In jos
Weiss Avery .

Weiss Avery .


Mesaje : 22
Data de înscriere : 16/10/2011

Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Empty
MesajSubiect: Re: Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...   Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 6:13 am

Își ridică privirea spre el și rânji provocator în colțul gurii .
" Așa și ? Împușcă - mă că am intrat aici . Te provoc " , spuse și rânji mai larg , apropiindu - se de el . Se opri când trupurile lor aproape de lipeau , privindu - l în ochi . " Păpușel , eu încă nu știu cum te cheamă . Eu sunt Avery" , adăugă mai apoi și chicoti slab , sprijinindu - se de el . Trase din țigare , lăsând fumul să alunece printre buzele ei roșiatice , în direcția băiatului . Își trecu mâna prin părul lui , absentă , jucându - se cu câteva șuvițe .
Sus In jos
Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon


Mesaje : 22
Data de înscriere : 16/10/2011

Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Empty
MesajSubiect: Re: Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...   Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 6:26 am

Isi puse mana pe talia ei zambind pervers. ,,Christian papusa incantat " spuse zambind in coltul gurii , privind tavanul plictisit.Nu avea chef de nimi , dar brusc cand o vazu pe tanara ii veni cheful de tot . ,,Nu te impusc ca esti prea frumoasa" continua apoi privind-o atent.Era mai treaz decat crezuse , dar lucru asta ii convenea cat era constient.
Sus In jos
Weiss Avery .

Weiss Avery .


Mesaje : 22
Data de înscriere : 16/10/2011

Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Empty
MesajSubiect: Re: Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...   Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 6:35 am

" Mă flatezi , bestie " , spuse și rânji în colțul gurii , lăsându - și palmele pe pieptul lui . Își trecu unghiile pe gâtul lui , lăsându - i niște semne roșiatice . Își trecu limba peste buze , și se dezlipi de el , arpinzându - și altă țigare , căci aia se fumase singură . Se așeză pe o chiuvetă , legănându - și picioarele goale , lent , într - un mod provocator . Își trecu mâna prin păr , trăgând din țigare și lăsă fumul să se împrăștie ca o perdea în jurul ei , dându - i o stare euforică , acompaniată și de alcoolul ce îl consumase .
Sus In jos
Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon


Mesaje : 22
Data de înscriere : 16/10/2011

Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Empty
MesajSubiect: Re: Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...   Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 6:40 am

,,Oricand iubire oricand " spuse punandu-se in fata ei.Isi trecu incet degetele calde pe piciorul ei , zambind pervers.O vroia asta era clar si nu va sta deoparte pana ce nu o avea el si nimeni altcineva. ,,Si ce ai vrea sa facem?"intreba curios , privind-o in ochi si luandu-i tigara din mana tragand si el din tigara apoi io dadu inapoi , pastrandu-si zambetul schitat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Empty
MesajSubiect: Re: Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...   Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Icon_minitime

Sus In jos
 
Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sweet Paradise :: Redrow. :: Club.-
Mergi direct la: