Sweet Paradise
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


If I told you my secret, you'd never look at me the same.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vicentio Salvattore

Vicentio Salvattore


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 34
Localizare : In camera mea

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 2:56 am

Deschid usa cu putere,apoi o trantesc de pererte cu piciorul.Imi arunc bagajele pe jos.
Locul asta ma sufoca,am neliniste in suflet,o tampita stare de panica.
Ma asez in pat,tremurand tot.
Realizez ca sunt singur aici.....
O siguratate sfasietoare,o liniste insuportabila.
''Nu,nu am sa rezist.''
Am sarit din pat,pe pervazul geamului,privind gradina frumoasa cu trandafiri albastri si arginti,m-am calmat.


Ultima editare efectuata de catre Vicentio Salvattore in Dum Oct 16, 2011 8:24 am, editata de 3 ori
Sus In jos
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 2:59 am

Ma plimbam pe coridor, jucandu-ma cu cheile de la camera, cand acestea imi cazura din mana si alunecara sub o usa. Genial, mormai si ma duc la usa cu pricina, bantand usor in ea, rugandu-ma in gand sa fie locuita, ca nu aveam agrafa la mine sa sparg incuietoarea si sa imi recuperez cheile de la camera, fiindca nu puteam sa descui usa cu degetul.
Sus In jos
Vicentio Salvattore

Vicentio Salvattore


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 34
Localizare : In camera mea

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 3:08 am

AM auzit o bataie in usa agitata si o inima care bate foarte puternic.M-am dat jos de pe pervazul geamului,vrand sa deschid usa,insa am calcat pe niste chei.
'''f*t*-ti....''
Le-am ridicat si am deschis usa,noroc ca am avut adidasii in picioare altfel cine stie ce mai faceam.


Ultima editare efectuata de catre Vicentio Salvattore in Dum Oct 16, 2011 3:11 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 3:11 am

Aproape am tresarit cand usa s-a deschis asa de brusc. Scuze de deranj, dar cheile mi-au picat sub usa ta si... si... incep sa ma balbai ca o fata ce nu are curaj sa ii spuna capitanului echipei de baschet ca il place. Trag aer in piept si il privesc pe tanarul din fata mea, cu ochi de catelus. Ai putea te rog sa imi dai cheile de la camera? Il intreb politicos.
Sus In jos
Vicentio Salvattore

Vicentio Salvattore


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 34
Localizare : In camera mea

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 3:14 am

Il privesc pe baiatul din fata mea. Are o privire atat de inocenta.Ma intreb pentru ce e aici? A uitat sa zambeasca politicicos sau a furat bomboana unui copil?
Desigur,aparentele inseala,insa.....el.pare atat de....dulce.
-Desigur.Am zis incurcat privindu-l fix in ochi,intinzandu-i cheile.
Sus In jos
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 3:26 am

Multumesc mult si inca o data scuze de deranj, imi cer scuze si ma aplec usor in fata, aratandu-mi respectul fata de el. Apropo eu sunt Sanosuke, dar prefer sa mi se spuna Sabe, ma prezint politicos, intizand mana in fata. Macar acum va sti pe cine sa injure in caz ca l-am deranjat de la ceva important.
Sus In jos
Vicentio Salvattore

Vicentio Salvattore


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 34
Localizare : In camera mea

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 3:39 am

-Nici-o problema,vrei sa intri? Am ajuns azi aici si....nu stiu cum sta treaba pe aici. Numele meu e Vicentio.
Ii strang mana usor.
-De ce esti aici? Am zis-o direct privind-ul.
Sus In jos
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 3:42 am

Am ucis-o pe amanta tatalui meu, cu o katana si am fost trimis aici pentru un timp nedelimitat. Dar tu de ce ai ajuns aici? Il intreb, intrand in camera lui si asezandu-ma turceste pe patul sau, care era mult mai comod de cat al meu. Patul tau este mult mai moale si mai comod decat al meu, spun vesel, zambindu-i prietenos.
Sus In jos
Vicentio Salvattore

Vicentio Salvattore


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 34
Localizare : In camera mea

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 3:47 am

-Poti sa dormi cu mine,daca vrei.Orcum sunt singurel si doar pe tine te cunosc. Mi-am ucis adversarul,sunt....eram pilot de curse.Taica-meu m-a trimis aici,considerandu-ma psihopat.
L-am privit serios.
-Nu-mi place....nu-mi place sa stau intr-un loc mai mult de o zi,hai maxim trei....doar atat.
Sus In jos
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 4:02 am

Vrei sa mergem la plimbare cu Buggati-ul meu? Il intreb ridicand pervers din spancene si zambind enigmatic. Daca vrei sa sti, eu cunosc pe unde se fac curse de motoare si masini si chiar particip la ele. Deci, ce spui de o raita prin oras cu masina? Il intreb curios, analizandu-l atent pe baiat. Arata chiar bine, lucru ce ma facu sa imi trec foarte discret limba peste buze, zambind prietenos.
Sus In jos
Vicentio Salvattore

Vicentio Salvattore


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 34
Localizare : In camera mea

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 4:06 am

-Suna chiar perfect,sigur nu ne bagam in probleme? Nu ca mi-ar pasa prea mult dar n-am chef de adulti la ora asta.O plimbare,e chiar recomandata,e plictisitoare camera asta.
I-am zambit.
-Poti astepta sa fac dush?
Sus In jos
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 4:24 am

N-avem probleme, spun vesel, intizandu-ma pe pat, parca ar fi al meu. Ma astepti si pe mine pana ma schimb, ca stau fata in fata cu camera ta, spun cand aud de dus, fiindca nu vroiam sa merg in hainele de pe mine. Chit ca nu era nimic gresit ca putam niste blugi lalai si un tricou tot asa, dar nu imi placeau cum stateau pe mine.
Sus In jos
Vicentio Salvattore

Vicentio Salvattore


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 34
Localizare : In camera mea

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 4:32 am

-Te astept.Nu te grabi,stau destul de mult in baie.
Mi-am luat din troiler prosoape si nsite pantaloni din pele care se muleaza pe trup si o camasa alba simpla.
-senzual? am intrebat facandu-i cu ochiul,dansu-mi tricoul jos,aratandu-mi abdomenul perfect.
Sus In jos
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 4:39 am

Oda,, spun, facandu-i cu ochiu, apoi m-am dus in camera mea, facandu-mi repede un dus, apoi luand pe mine o pereche de blugi, negri, mai largi, cu o multime de lanturi si buzunare, o curea cu tinte si doua curele ce veneau in "x" la spate, ce se prindeau de pantaloni. Iau pe mine un tricou mai largut, cu Cinema Bizarre in fata, formatia mea preferata. Imi fac partea stanga de la tampla pana la ureche in spic - parul -, aducandu-mi bretonul pe partea dreapta si in spate tepi. Imi pun la gat o curea cu tinte, iar pe maini manusi din piele neagra, cu degetele taiate. Imi iau cheile de la masina si imi agat ochelari negri cu lentile de oglinda, in forma de lacrima la tricou. Vicentio, sunt gata, spun revenint in camera lui, asezandu-ma pe pat, asteptandu-l pe baiat.
Sus In jos
Vicentio Salvattore

Vicentio Salvattore


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 34
Localizare : In camera mea

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 8:22 am

Ies din baie imbracat,aranajndu-ma la oglinda,privindu-mi funduletul bombat care e foarte sexy.A fost o alegere buna sa ma imbrac cu ei,oare nu sunt o ispita prea mare?
I-am zambit baiatului.
Sus In jos
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 8:26 am

De ce presimt ca tu o sa faci furori? Il intreb, uitandu-ma pentru putin timp la fundul sau sexy si bombat. Imi musc foarte usor buza inferioara, apoi il privesc pe baiat zambindu-i prietenos si cu intelesuri ascunse. Mergem? Il intreb, ridicandu-ma in picioare, fiind cu cativa centimetri mai scund decat el.
Sus In jos
Vicentio Salvattore

Vicentio Salvattore


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 34
Localizare : In camera mea

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 8:32 am

-Da,mergem. am zis-o pe un ton jucaus dand din genele mele lungi,privind-ui buzele pe ascuns.
Mi-am pus portofelul si cheile in buzunar,aranjandu-mi inca o data parul.Mi-am trecut degetele prin el dand-ui un aer rebel..
-Presupun ca te asteapta si prietena ta....am zis pe un ton trist,insa nu vreau sa-si dea seama.
Sus In jos
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 8:38 am

Pufnesc amuzat cand aud faza cu prietena. Ultima mea iubita a fost acum opt luni, inainte sa parasesc Japonia si aia a fost o cu*** si ultima relatie s-a sfarsit destul de rau. Tipul cu care am fost, a ajuns in spital cu coloana rupta si s-a mutat din oras, deci sunt free, spun vesel, sarind doua trepete si il privesc atent. Dar tu? Esti Solo sau cu cineva?
Sus In jos
Vicentio Salvattore

Vicentio Salvattore


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 34
Localizare : In camera mea

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 8:48 am

Ii zambesc amuzat.
-Sunt solo,momentan nu prea imi mai doresc relatiil,nu esti singurul al caror relatii se sfarsesc rau.Ei bine sa spunem ca ex-ul are un furtunel in loc de ''amicut''si akum poarta armura ca Omu de fier.
Am inceput sa rad,ascunzandu-mi rasu cu palma.Se pare ca frumosul meu nu e un ingeras.
-Ai un chip atat de inocent....cine ar fi crezut. Ii mangai obrajii.
''Fin...''
Sus In jos
Sabe Sanosuke Rywa

Sabe Sanosuke Rywa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 16/10/2011

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 8:55 am

Imi asez mana peste a lui, inchizand usor ochii, apoi ii deschid privindu-l atent, zambindu-i prietenos totodata. Yakuza iti spune ceva? Il intreb si ma intorc cu spatele la el, ridicandu-mi parul de pe ceafa, aratandu-i un dragon japonez verde cu niste ochi de un albastru-nocturn, incat imi dadea si mie senzatia ca mai am un ochi in spate.
Sus In jos
Vicentio Salvattore

Vicentio Salvattore


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/10/2011
Varsta : 34
Localizare : In camera mea

Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 11:14 am

-oh,da! Cea mai tare mafie din lume.Uimitor de periculos.Iti place pericolul,fiecare celula din trupu tau traieste intens de periculos,adorabil.Iubesc pericolul,ce pot sa-ti zic? N-am minte in cap,stiu.Constientizez de inseamna sa fi in mafie. Ador tatuajul,intr-o zi...cand vom scapa de aici,cine stie...vietile noastre vor fi si mai aproape,intr-un mod sau altul....
Imi trec palma peste frunte.
-Nu mai conteaza vorbesc tamepenii....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Empty
MesajSubiect: Re: Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa   Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa Icon_minitime

Sus In jos
 
Camera 406 PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jocul umbrelor pe peretii reci...PRIVAT cu Sabe Sanosuke Rywa
» Sabe Sanosuke Rywa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sweet Paradise :: Camin. :: Dormitoare.-
Mergi direct la: